Time and space


Poznaj Time & Space

Time & Space to innowacyjne przedsiębiorstwo, które zadebiutowało na rynku w 2009 roku. Wykorzystując możliwości, jakie daje outsourcing w branży produkcyjnej oraz zastosowanie metod Lean Manufacturing, Time & Space doskonale wpasowało się w potrzeby rynku.

Time &Space to niezastąpiony partner biznesowy, dzięki któremu Państwa biznes uzyska wiele korzyści płynących z zastosowania outsourcingu. Dzięki naszym usługom, zaoszczędzimy dla Państwa cenny CZAS, potrzebny na zwiększenie mocy produkcyjnych, a także PRZESTRZEŃ potrzebną na do uruchomienia produkcji oraz magazynowanie materiałów i wyrobów gotowych. Wszystko zrobi Time & Spacedzięki czemu zaoszczędzą Państwo pieniądze oraz zwiększą swoją konkurencyjność!    

Jako dostarczyciel usług między innymi w zakresie obszywania kierownic samochodowych oraz montażu wiązek elektrycznych, oferujemy następujące korzyści dla naszych klientów:

  • Bogate, ponad 10-letnie doświadczenie naszej kadry menedżerskiej w sektorze obszywania kierownic samochodowych oraz montażu wiązek elektronicznych,
  • Doskonała lokalizacja zakładów produkcyjnych w Wałbrzychu (Polska) i w Stryj (Ukraina) to gwarancja szybkiego dostępu do wykwalifikowanej i taniej kadry pracowniczej.
  • Outsourcing do Ukrainy to możliwość uzyskania dostępu do najtańszej kadry pracowniczej w całej Europie wschodniej. Możemy przy tym zapewnić pełną obsługę w każdym aspekcie realizacji projektu, włączając w to przejęcie pełnej odpowiedzialności za osiągane rezultaty i bieżącą obsługę. W rezultacie, kupując usługę w Polsce otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości z uwzględnieniem minimalnych kosztów pracy na Ukrainie.
  • Dzięki profesjonalnym zarządzaniem projektami, jesteśmy w stanie wdrożyć każdy nowy projekt w bardzo krótkim czasie.
  • Mówimy płynnie po polsku, niemiecku i angielsku, dlatego każdemu partnerowi biznesowemu, niezależnie od kraju pochodzenia, możemy zaproponować wsparcie w postaci doświadczonego Project Managera w trakcie całego procesu outsourcingowego.
  • Gwarancją niskich kosztów naszej działalności jest zastosowanie rozwiązańLean Manufacturing” oraz japońskiej filozofii zarządzania Kaizen, której idea sprowadza się do ulepszania wszystkich procesów, dokształcania w celu wyeliminowania niepotrzebnych strat produkcyjnych.
  • Państwa potrzeby to nasz priorytet. Zawsze dopasowujemy się do indywidualnych oczekiwań i jesteśmy otwarci na sugestie – 100% koncentracja na potrzeby klienta.
  • Elastyczność. W ciągu 2-4 tygodni ilość pracowników produkcyjnych może się zwiększyć nawet dwukrotnie!
  • Transport Just in Time i Just In Sequence. Towary mogą być dostarczane bezpośrednio na linie produkcyjne, bez konieczności ich magazynowania.

Podpisanie 2 dużych kontraktów na outsourcing wykonawczy dla firm Takata oraz TRW, głównego dostawcy komponentów bezpieczeństwa dla przemysłu samochodowego, to nasza najlepsza rekomendacja.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pojawiające się pytania. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z przedstawicielami naszej firmy.