Time and space


Poznaj Time & Space

Time & Space to innowacyjne przedsiębiorstwo, które zadebiutowało na rynku w 2009 roku. Wykorzystując możliwości, jakie daje outsourcing w branży produkcyjnej oraz zastosowanie metod Lean Manufacturing, Time & Space doskonale wpasowało się w potrzeby rynku.

Time &Space to niezastąpiony partner biznesowy, dzięki któremu Państwa biznes uzyska wiele korzyści płynących z zastosowania outsourcingu. Dzięki naszym usługom, zaoszczędzimy dla Państwa cenny CZAS, potrzebny na zwiększenie mocy produkcyjnych, a także PRZESTRZEŃ potrzebną na do uruchomienia produkcji oraz magazynowanie materiałów i wyrobów gotowych. Wszystko zrobi Time & Space, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo pieniądze oraz zwiększą swoją konkurencyjność!    

Jako dostarczyciel usług między innymi w zakresie obszywania kierownic samochodowych oraz montażu wiązek elektrycznych, oferujemy następujące korzyści dla naszych klientów:

  • Bogate, ponad 10-letnie doświadczenie naszej kadry menedżerskiej w sektorze obszywania kierownic samochodowych oraz montażu wiązek elektronicznych,
  • Doskonała lokalizacja zakładów produkcyjnych w Wałbrzychu (Polska) i w Stryj (Ukraina) to gwarancja szybkiego dostępu do wykwalifikowanej i taniej kadry pracowniczej.
  • Outsourcing do Ukrainy to możliwość uzyskania dostępu do najtańszej kadry pracowniczej w całej Europie wschodniej. Możemy przy tym zapewnić pełną obsługę w każdym aspekcie realizacji projektu, włączając w to przejęcie pełnej odpowiedzialności za osiągane rezultaty i bieżącą obsługę. W rezultacie, kupując usługę w Polsce otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości z uwzględnieniem minimalnych kosztów pracy na Ukrainie.

czytaj więcej